Logo
   
 
Hledej:
Aktuality
11.7.2019
eD system školí obchod

Společnost eD system a.s. realizuje školení rozvoje obchodních dovedností account a product managerů. více>>

11.6.2019
GORDIC zvládá konflikty

Lidé z klíčových projektů firmy Gordic prošli školením na zvládání konfliktních a stresových situací. více>>

4.6.2019
Asseco školí management

Pro společnost Asseco Solutions, a.s. realizujeme školení speciálně zaměřená na roli středního managementu. více>>

2.4.2019
Profinit ladí obchod

Profinit EU, s.r.o. školí své lidi na postupy aktivního prodeje řešení novým i stávajícím zákazníkům. více>>

Odkazy
Pracujte pro Wiseman.
Intenzivní poptávka po našich službách vede k otevření řady nových pozic. Vaše budoucnost v personálních službách je u nás. více>>

Víte, že?
Sestavením
individuálně orientovaného vzdělávacího plánu pro vaše zaměstnance můžete snížit náklady na vzdělávání a zvýšit spokojenost zaměstnanců? více>>

 
Zprávy

11.7.2019 Společnost eD system a.s. školila partner account managery s cílem posílit jejich aktivní roli při řízení svých partnerů.

Cílem série školení je dále zkvalitnit péči o partnery a dodavatele. Skupina PAMů společnosti eD system, a.s. prošla školením měkkých dovedností pro úspěšné aktivní řízení svěřeného portfolia partnerů. Základem u skupinového managementu partnerů je investovat čas do partnerů, kteří mají dostatečnou perspektivu nákupu za zajímavé marže. Cílem školení bylo posílit roli partner account managera a získat ze svého portfolia partnerů větší marži.

eD system a.s. patří mezi největší distributory výpočetní techniky v České republice. Společnost stála u zrodu IT distribuce na českém trhu, nyní se spolu se sesterskými společnostmi výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment ICT trhu, tedy více než 250 značek nejvýznamnějších světových výrobců. Má více než 20leté zkušenosti v oboru a neustále přináší nové technologie. Více o firmě na: https://www.edsystem.cz/

11.6.2019 Pro skupinu zaměstnanců podílejících se na realizaci velkých projektů společnosti GORDIC spol. s r.o. jsme realizovali kurz Zvládání konfliktních a stresových situací.

Cílem školení je zejména prevence konfliktů na projektech, které i malé nedorozumění může vyvolat. Firma GORDIC neustále zlepšuje úroveň soft-skills dovedností svých zaměstnanců. Jednou z nejužitečnějších je zvládání konfliktních a stresových situací. Kurz se zaměřil na praktický nácvik těchto situací vznikajících při práci se zákazníky nebo uvnitř společnosti.

GORDIC je předním českým tvůrcem a dodavatelem informačních systémů.  V činnosti firmy se protíná oblast informačních systémů, kybernetické bezpečnosti a Internetu věcí. Firma se specializuje na tvorbu a dodávku software, včetně komplexní uživatelské podpory. Více o firmě na: https://www.gordic.cz/

4.6.2019 Společnost Asseco Solutions, a.s. realizuje školení pro nové středního managementu.

Vedoucí pracovníci společnosti Asseco Solution, a.s. prošli školením manažerských dovedností. Cílem školení je rozvoj osobnosti manažera prostřednictvím osvojení ucelené sady technik a dovedností nezbytných pro efektivní motivaci a řízení jednotlivce. Školení rovněž přineslo účastníkům konkrétní náměty jak se stát špičkovým vedoucím týmu lidí v IT firmě.

Asseco Solutions, a.s., je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu. Softwarové aplikace z jeho produkce jsou distribuovány i na dalších trzích v rámci střední Evropy. Společnost se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení. Více o firmě: www.assecosolutions.com

 2.4.2019  Společnost Profinit EU, s.r.o. připravila ve spolupráci se společností Wiseman, s.r.o. školení pokročilých prodejních dovedností pro vybrané skupiny zaměstanců.

Školení bylo zaměřeno na práci technických kolegů, kteří působí na pozici Delivery Manager s cílem zvýšit jejich obchodní dovednosti při prodeji pokročilých řešení.

PROFINIT je od roku 1998 významným hráčem na poli application outsourcingu a information managementu. Úspěšně dodává řešení především v oblasti vývoje softwaru na zakázku, datových skladů a business intelligence zákazníkům v Evropě i USA. Poskytuje komplexní služby od návrhu a optimalizace procesů, business a IT architektury až po finální dodávky ICT řešení. Více o firmě: www.profinit.eu

 5.3.2019  Společnost Unicorn systems a.s. vzdělávala zaměstnance v oblasti „Jednání a vyjednávání v IT businessu“.

Společnost Unicorn se zaměřila na pokročilé techniky jednání  a vyjednávání svých manažerů v obchodních  rolích. Cílem kurzu bylo osvojit si strategické a taktické postupy různých vyjednávacích stylů na špičkové úrovni.

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující největší informační systémy a řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se zaměřuje na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu pro své klienty. Od svého vzniku v roce 1990 společnost vyvinula řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která slouží k uspokojení potřeb klíčových firem v mnoha odvětvích ekonomiky. Více o firmě: www.unicorn.com.

 18.2.2019  Společnost IDC školí konzultanty s cílem zvýšit kvalitu komunikace ve vývojových a realizačních týmech.

Letos jsme navázali na cyklus školení pro společnost IDC, který začal již na podzim minulého roku. Školení bylo součástí rozsáhlejšího vzdělávání, jehož cílem je podpořit kvalitu péče o zákazníky.

Hlavními cíli bylo zlepšit úroveň komunikace lidí z realizačních týmů a dále rozvíjet schopnosti konzultantů při řešení požadavků zákazníků. Aktuální silná poptávka po práci klade na konzultanty i vývojáře vysoké nároky. Nepovedená úroveň komunikace může poškodit dojem i s jinak objektivně dobře odvedené práce.

Společnost IDC poskytuje odborníkům v oblasti informačních technologií, obchodním manažerům a investiční komunitě strategické informace, aby jim pomohla dosáhnout jejich klíčových obchodních cílů. Poskytuje globální, regionální a místní odborné znalosti o technologických a průmyslových příležitostech a trendech ve více než 110 zemích světa. Více o firmě: https://idc-cema.com/eng/

 24.1.2019 Ve společnosti GORDIC jsme školili prezentační dovednosti.

Firma GORDIC neustále zlepšuje standard komunikačních a prezentačních dovedností svých zaměstnanců. Cílem firmy je poskytnout svým lidem co nejrychleji špičková školení, aby splňovali vysoký standard, který u svých zákazníků nabízí.

Dvoudenní školení mělo účastníky naučit na sobě vidět, kam konkrétně zaměřit své úsilí při zlepšování prezentačních dovedností. Jedná se zejména o prezentace zákazníkům, interní prezentace, prezentaci řešení, stavu projektu či plánovaných změn.

Společnost GORDIC spol. s r. o. je předním českým tvůrcem a dodavatelem informačních systémů. Firma se specializuje na tvorbu a dodávky software, včetně komplexní uživatelské podpory, pro oblast státní správy, samosprávy a bankovnictví. Více o firmě na https://www.gordic.cz/

 

·        Zprávy 2018

·        Zprávy 2017

 Přihláška na kurzy
Pro přihlášení na
veřejné kurzy zde naleznete více>>

Aktuálně otevřené kurzy
Termíny aktuálně otevřených kurzů
více>>

Cyklus kurzů manažerské akademie

Místo konání: JM, Praha
Cyklus kurzů manažerské akademie má za cíl pomoci vedoucím pracovníkům v IT firmách plnit růstové cíle jejich týmů pomocí konkrétních námětů na zvýšení kvality manažerské práce.
více>>

10.-11.9.2019 Manažerská akademie I. - práce s jednotlivcem
Místo konání: jižní Morava
Cílem je rozvoj osobnosti manažera prostřednictvím osvojení ucelené sady technik a dovedností nezbytných pro efektivní motivaci a řízení jednotlivce.
více>>

16.9.2019
Time management v IT prostředí

Místo konání: Praha
Zahlcují Vás pracovní úkoly nad Vaši časovou možnost? Kurz Vám pomůže dosáh-
nout efektivního využití Vaše-
ho času v dynamickém pros-
tředí IT společností.
více>>

17.-18.9.2019
Zvládání stresových situací

Místo konání: Praha
Kurz probírá techniky ke zvládnutí stresových situací tak, aby se úspěšně řešily a nevedly k negativním následkům.
více>>


Katalogy ke stažení více>>