Logo
   
 
Hledej:
Aktuality
18.2.2019
IDC posiluje komunikaci

Společnost IDC školí konzultanty s cílem zvýšit kvalitu komunikace ve vývojových a realizačních týmech. více>>

24.1.2019
GORDIC ladí prezentace

Pro společnost GORDIC jsme realizovali kurz zaměřený na prezentaci IT řešení. více>>

26.12.2018
Sféra ladila komunikaci

Pro společnost Sféra, a.s. jsme realizovali školení v oblasti komunikace supportu se zákazníkem. více>>

6.12.2018
Softec piluje projekty

Společnost Softec, spol. s r.o. školila vybrané vedoucí týmů s cílem zdokonalit organizaci práce na projektech. více>>

Odkazy
Pracujte pro Wiseman.
Intenzivní poptávka po našich službách vede k otevření řady nových pozic. Vaše budoucnost v personálních službách je u nás. více>>

Víte, že?
Sestavením
individuálně orientovaného vzdělávacího plánu pro vaše zaměstnance můžete snížit náklady na vzdělávání a zvýšit spokojenost zaměstnanců? více>>

 
Zprávy

18.2.2019  Společnost IDC školí konzultanty s cílem zvýšit kvalitu komunikace ve vývojových a realizačních týmech.

Letos jsme navázali na cyklus školení pro společnost IDC, který začal již na podzim minulého roku. Školení bylo součástí rozsáhlejšího vzdělávání, jehož cílem je podpořit kvalitu péče o zákazníky.

Hlavními cíli bylo zlepšit úroveň komunikace lidí z realizačních týmů a dále rozvíjet schopnosti konzultantů při řešení požadavků zákazníků. Aktuální silná poptávka po práci klade na konzultanty i vývojáře vysoké nároky. Nepovedená úroveň komunikace může poškodit dojem i s jinak objektivně dobře odvedené práce.

Společnost IDC poskytuje odborníkům v oblasti informačních technologií, obchodním manažerům a investiční komunitě strategické informace, aby jim pomohla dosáhnout jejich klíčových obchodních cílů. Poskytuje globální, regionální a místní odborné znalosti o technologických a průmyslových příležitostech a trendech ve více než 110 zemích světa. Více o firmě: https://idc-cema.com/eng/

 

24.1.2019 Ve společnosti GORDIC jsme školili prezentační dovednosti.

Firma GORDIC neustále zlepšuje standard komunikačních a prezentačních dovedností svých zaměstnanců. Cílem firmy je poskytnout svým lidem co nejrychleji špičková školení, aby splňovali vysoký standard, který u svých zákazníků nabízí.

Dvoudenní školení mělo účastníky naučit na sobě vidět, kam konkrétně zaměřit své úsilí při zlepšování prezentačních dovedností. Jedná se zejména o prezentace zákazníkům, interní prezentace, prezentaci řešení, stavu projektu či plánovaných změn.

Společnost GORDIC spol. s r. o. je předním českým tvůrcem a dodavatelem informačních systémů. Firma se specializuje na tvorbu a dodávky software, včetně komplexní uživatelské podpory, pro oblast státní správy, samosprávy a bankovnictví. Více o firmě na https://www.gordic.cz/

 

·        Zprávy 2018

·        Zprávy 2017

 



Přihláška na kurzy
Pro přihlášení na
veřejné kurzy zde naleznete více>>

Aktuálně otevřené kurzy
Termíny aktuálně otevřených kurzů
více>>

13.-14.6.2019
Pokročilé techniky vyjednávání

Místo konání: jižní Morava
Umění dovést protistranu k předem naplánované dohodě, a to tak, že je s ní spokojená, je vyvážováno v dnešním světě zlatem.
více>>

11-12.7.2019
Manažerská akademie 4 - koučování

Místo konání: Praha
Dvoudenní kurz zaměřený na nácvik dovedností dobrého kouče.
více>>

15.7.2019
Prospect call

Místo konání: Praha
Cílem kurzu je připravit účastníky na aktivní telefonické hovory s novými klienty tak, aby v co největším počtu hovorů dosáhli plánovaného cíle.
více>>

16.-18.7.2019
Prodej IT řešení - Trust IT Selling

Místo konání:JM
Být úspěšný v IT obchodě znamená zvládnout řízené budovaní vztahů a vyvolání zájmu o naše řešení. Ti nejlepší používají „Trust IT Selling“.
více>>


Katalogy ke stažení více>>