Logo
   
 
Hledej:
Aktuality
29.8.2019
OR-CZ školí komunikaci

Klíčoví konzultanti společnosti OR-CZ spol. s r.o. prošli školením komunikačních dovedností. více>>

20.8.2019
E LINKX posiluje management

Vedoucí týmů společnosti E LINKX prošli školením manažerských dovedností. více>>

11.7.2019
eD system školí obchod

Společnost eD system a.s. realizuje školení rozvoje obchodních dovedností account a product managerů. více>>

11.6.2019
GORDIC zvládá konflikty

Lidé z klíčových projektů firmy Gordic prošli školením na zvládání konfliktních a stresových situací. více>>

Odkazy
Pracujte pro Wiseman.
Intenzivní poptávka po našich službách vede k otevření řady nových pozic. Vaše budoucnost v personálních službách je u nás. více>>

Víte, že?
Sestavením
individuálně orientovaného vzdělávacího plánu pro vaše zaměstnance můžete snížit náklady na vzdělávání a zvýšit spokojenost zaměstnanců? více>>

 
Zprávy

29.8.2019 Společnost OR-CZ spol. s r.o. realizovala školení pro konzultanty divize OR-SYSTÉM s cílem zvýšit kvalitu komunikace na projektech.

Klíčoví konzultanti společnosti OR-CZ spol. s r.o. prošli dvoudenním školením v oblasti pokročilých komunikačních technik. Cílem školení bylo dále rozvíjet schopnosti konzultantů při řešení požadavků zákazníků a tím zkvalitňovat poskytované konzultační služby.

Společnost OR-CZ spol. s r.o. zajišťuje vývoj, distribuci a podporu informačních systémů pro výrobní a obchodní firmy. Nabízí ekonomické a PACS systémy pro zdravotnictví. Poskytuje řešení pro řízení vztahů se zákazníky, systémy personální identifikace a další softwarová řešení pro společnosti středního a většího rozsahu. Více o firmě naleznete zde: https://www.orcz.cz/cs

20.8.2019 Společnost E LINX a.s realizovala školení pro vedoucí pracovníky s cílem zvýšit kvalitu manažerské práce.

Manažeři společnosti E LINX a.s. prošli dvoudenním školením manažerských dovedností s cílem přinést účastníkům konkrétní náměty na zlepšení své manažerské role. Obsah kurzu je tvořen sadou dovedností a znalostí vybraných jak z oblasti „leadership“, tak z oblasti „management“. Kurz klade důraz na rozvoj osobnosti manažera prostřednictvím osvojení ucelené sady technik a dovedností nezbytných pro efektivní motivaci a řízení jednotlivce.

E LINKX a.s. je systémovým integrátorem. Tato pozice vychází z rozsáhlého portfolia vlastních aplikací, produktů třetích stran a strategických partnerství s významnými subjekty na trhu informačních technologií. Vyvíjí a realizuje podnikové informační systémy, prostřednictvím nichž můžeme řešit požadavky zákazníků z různých oblastí výroby, obchodu či služeb. Vytrvale rozšiřujeme portfolio zákazníků, které tvoří více než 600 klientů. Více o firmě na http://www.elinkx.cz/

11.7.2019 Společnost eD system a.s. školila partner account managery s cílem posílit jejich aktivní roli při řízení svých partnerů.

Cílem série školení je dále zkvalitnit péči o partnery a dodavatele. Skupina PAMů společnosti eD system, a.s. prošla školením měkkých dovedností pro úspěšné aktivní řízení svěřeného portfolia partnerů. Základem u skupinového managementu partnerů je investovat čas do partnerů, kteří mají dostatečnou perspektivu nákupu za zajímavé marže. Cílem školení bylo posílit roli partner account managera a získat ze svého portfolia partnerů větší marži.

eD system a.s. patří mezi největší distributory výpočetní techniky v České republice. Společnost stála u zrodu IT distribuce na českém trhu, nyní se spolu se sesterskými společnostmi výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment ICT trhu, tedy více než 250 značek nejvýznamnějších světových výrobců. Má více než 20leté zkušenosti v oboru a neustále přináší nové technologie. Více o firmě na: https://www.edsystem.cz/

11.6.2019 Pro skupinu zaměstnanců podílejících se na realizaci velkých projektů společnosti GORDIC spol. s r.o. jsme realizovali kurz Zvládání konfliktních a stresových situací.

Cílem školení je zejména prevence konfliktů na projektech, které i malé nedorozumění může vyvolat. Firma GORDIC neustále zlepšuje úroveň soft-skills dovedností svých zaměstnanců. Jednou z nejužitečnějších je zvládání konfliktních a stresových situací. Kurz se zaměřil na praktický nácvik těchto situací vznikajících při práci se zákazníky nebo uvnitř společnosti.

GORDIC je předním českým tvůrcem a dodavatelem informačních systémů.  V činnosti firmy se protíná oblast informačních systémů, kybernetické bezpečnosti a Internetu věcí. Firma se specializuje na tvorbu a dodávku software, včetně komplexní uživatelské podpory. Více o firmě na: https://www.gordic.cz/

4.6.2019 Společnost Asseco Solutions, a.s. realizuje školení pro nové středního managementu.

Vedoucí pracovníci společnosti Asseco Solution, a.s. prošli školením manažerských dovedností. Cílem školení je rozvoj osobnosti manažera prostřednictvím osvojení ucelené sady technik a dovedností nezbytných pro efektivní motivaci a řízení jednotlivce. Školení rovněž přineslo účastníkům konkrétní náměty jak se stát špičkovým vedoucím týmu lidí v IT firmě.

Asseco Solutions, a.s., je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu. Softwarové aplikace z jeho produkce jsou distribuovány i na dalších trzích v rámci střední Evropy. Společnost se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení. Více o firmě: www.assecosolutions.com

 2.4.2019  Společnost Profinit EU, s.r.o. připravila ve spolupráci se společností Wiseman, s.r.o. školení pokročilých prodejních dovedností pro vybrané skupiny zaměstanců.

Školení bylo zaměřeno na práci technických kolegů, kteří působí na pozici Delivery Manager s cílem zvýšit jejich obchodní dovednosti při prodeji pokročilých řešení.

PROFINIT je od roku 1998 významným hráčem na poli application outsourcingu a information managementu. Úspěšně dodává řešení především v oblasti vývoje softwaru na zakázku, datových skladů a business intelligence zákazníkům v Evropě i USA. Poskytuje komplexní služby od návrhu a optimalizace procesů, business a IT architektury až po finální dodávky ICT řešení. Více o firmě: www.profinit.eu

 5.3.2019  Společnost Unicorn systems a.s. vzdělávala zaměstnance v oblasti „Jednání a vyjednávání v IT businessu“.

Společnost Unicorn se zaměřila na pokročilé techniky jednání  a vyjednávání svých manažerů v obchodních  rolích. Cílem kurzu bylo osvojit si strategické a taktické postupy různých vyjednávacích stylů na špičkové úrovni.

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující největší informační systémy a řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se zaměřuje na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu pro své klienty. Od svého vzniku v roce 1990 společnost vyvinula řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která slouží k uspokojení potřeb klíčových firem v mnoha odvětvích ekonomiky. Více o firmě: www.unicorn.com.

18.2.2019  Společnost IDC školí konzultanty s cílem zvýšit kvalitu komunikace ve vývojových a realizačních týmech.

Letos jsme navázali na cyklus školení pro společnost IDC, který začal již na podzim minulého roku. Školení bylo součástí rozsáhlejšího vzdělávání, jehož cílem je podpořit kvalitu péče o zákazníky.

Hlavními cíli bylo zlepšit úroveň komunikace lidí z realizačních týmů a dále rozvíjet schopnosti konzultantů při řešení požadavků zákazníků. Aktuální silná poptávka po práci klade na konzultanty i vývojáře vysoké nároky. Nepovedená úroveň komunikace může poškodit dojem i s jinak objektivně dobře odvedené práce.

Společnost IDC poskytuje odborníkům v oblasti informačních technologií, obchodním manažerům a investiční komunitě strategické informace, aby jim pomohla dosáhnout jejich klíčových obchodních cílů. Poskytuje globální, regionální a místní odborné znalosti o technologických a průmyslových příležitostech a trendech ve více než 110 zemích světa. Více o firmě: https://idc-cema.com/eng/

 24.1.2019 Ve společnosti GORDIC jsme školili prezentační dovednosti.

Firma GORDIC neustále zlepšuje standard komunikačních a prezentačních dovedností svých zaměstnanců. Cílem firmy je poskytnout svým lidem co nejrychleji špičková školení, aby splňovali vysoký standard, který u svých zákazníků nabízí.

Dvoudenní školení mělo účastníky naučit na sobě vidět, kam konkrétně zaměřit své úsilí při zlepšování prezentačních dovedností. Jedná se zejména o prezentace zákazníkům, interní prezentace, prezentaci řešení, stavu projektu či plánovaných změn.

Společnost GORDIC spol. s r. o. je předním českým tvůrcem a dodavatelem informačních systémů. Firma se specializuje na tvorbu a dodávky software, včetně komplexní uživatelské podpory, pro oblast státní správy, samosprávy a bankovnictví. Více o firmě na https://www.gordic.cz/

 

·        Zprávy 2018

·        Zprávy 2017

 Přihláška na kurzy
Pro přihlášení na
veřejné kurzy zde naleznete více>>

Aktuálně otevřené kurzy
Termíny aktuálně otevřených kurzů
více>>

4.-5.2.2020
Manažerská akademie 2 - řízení týmu

Místo konání: Praha
Intenzivní dvoudenní kurz, který se zaměřuje na rozvoj a procvičení technik vedení týmů.
více>>

24.-26.2.2020
Prodej IT řešení - Trust IT Selling

Místo konání:JM
Být úspěšný v IT obchodě znamená zvládnout řízené budovaní vztahů a vyvolání zájmu o naše řešení. Ti nejlepší používají „Trust IT Selling“.
více>>

27.-28.2.2020
Dovednosti pro řízení IT projektů

Místo konání: jižní Morava
Kurz zabývající se dovednostmi naplánovat, řídit a vyhodnotit IT projekt. Kompletní sada nástrojů, praktických návodů a šablon pro špičkového PM.
více>>

3.-4.3.2020 Manažerská akademie 3 - motivace hodnocením
Místo konání: Praha
Kurz se zaměřuje na pravidelné hodnocení práce podřízených. Nedostatek zpětné vazby patří mezi tři nejsilnější demotivující faktory zaměstnanců.
více>>


Katalogy ke stažení více>>