Logo
   
 
Hledej:
Aktuality
26.12.2018
Sféra ladila komunikaci

Pro společnost Sféra, a.s. jsme realizovali školení v oblasti komunikace supportu se zákazníkem. více>>

6.12.2018
Softec piluje projekty

Společnost Softec, spol. s r.o. školila vybrané vedoucí týmů s cílem zdokonalit organizaci práce na projektech. více>>

3.10.2018
KVADOS posiluje marketing

KVADOS, a.s. realizoval školení v oblasti marketingu se zaměřením na rozdílná specifika v IT firmě. více>>

Odkazy
Pracujte pro Wiseman.
Intenzivní poptávka po našich službách vede k otevření řady nových pozic. Vaše budoucnost v personálních službách je u nás. více>>

Víte, že?
Sestavením
individuálně orientovaného vzdělávacího plánu pro vaše zaměstnance můžete snížit náklady na vzdělávání a zvýšit spokojenost zaměstnanců? více>>

 
Zprávy

 16.12.2016 - Ve společnosti Aspectworks jsme realizovali cyklus školení.

Pro společnost Aspectworks, s.r.o. v průběhu podzimu proběhl cyklus školení, jejichž cílem bylo zlepšit úroveň komunikace a prezentačních dovedností lidí z realizačních týmů. Školení proběhla jak na střední úrovni znalostí pro nově příchozí, tak na expertní úrovni pro zkušené pracovníky, kteří již v minulosti dosáhli v těchto dovednostech dobré úrovně. Firma Aspectworks průběžně investuje do rozvoje měkkých dovedností svých lidí. Klade tím důraz na svou konkurenční výhodu, kterou jsou především její zaměstnanci a jejich dovednosti.  

Aspectworks vyvíjí aplikace, systémy a portály především na platformě Java a JEE a je také jedním z nejzkušenějších partnerů společnosti  Salesforce v ČR. Řešení Salesforce je kompletní řešení pro řízení vztahů se zákazníky (CRM). Vice o firmě naleznete zde: http://www.aspectworks.com/

10.11.2016 – Kurz „Profesionální komunikace pro realizační role“ je jedničkou v počtu realizací za 3. a 4. kvartál.

Na pozici nejčastěji realizovaného firemního kurzu v druhé polovině roku se vyhoupl s počtem 14ti opakování kurz „Profesionální komunikace pro realizační role“.  Na druhém a třetím místě jsou kurzy „Postupy zpracování analýzy“ a „Presales prezentace“. To potvrzuje trend růstu Soft-skill investic do lidí v realizačních rolích.

„Z pohledu celkových investic do soft-skills kurzů se za posledních 5 let obrátil poměr vzdělávání obchodu a realizace v IT firmách. Před pěti lety převaha kurzů směřovala do oblasti obchodu a managementu. Naopak, poslední dva roky vyskočily investice v soft-skills vzdělávání, směřují ke konzultantům, programátorům a liniovým team lídrům.“ Říká Václav Vinklárek, ředitel Wiseman, s.r.o. „To svědčí o tom, že si IT firmy uvědomují, jak zásadně ovlivňují soft-skills dovednosti realizačních lidí výsledky projektů.“

Více o kurzu Profesionální komunikace pro realizační role naleznete zde http://www.wiseman.cz/Articles/2658-2-Komunikacni+dovednosti+pro+realizacni+role.aspx

 

26.10.2016 – Rostoucí zájem o rozvoj manažerů v IT firmách vedl k rychlému naplnění podzimního běhu Manažerské akademie.

Cyklus kurzů manažerské akademie má za cíl pomoci vedoucím pracovníkům v IT firmách plnit růstové cíle jejich týmů pomoci konkrétních námětů na zvýšení kvality manažerské práce.

Cyklus se skládá ze tří dvoudenních kurzů, které se konají s odstupem přibližně jednoho měsíce. Společně tvoří páteř dovedností, které úspěšný manažer využívá ve své každodenní práci. Mezi díly cyklu také účastník plní konkrétní zadání z manažerské praxe. První část se odehrála 24. a 25.10.2016.

Jednotlivé díly akademie vystřídají tři lokality v rámci ČR. Součástí je také neformální večerní program mezi prvním a druhým dnem. První díl akademie se uskutečnil na jižní Moravě (večer proběhla degustace vín). Druhá část se uskutečnila v Benešově (večer proběhl bowlingový turnaj) a třetí díl proběhne v Praze (večerní překvapení je z oblasti exklusivní gastronomie).

Více o kurzech naleznete zde: http://www.wiseman.cz/Folders/2586-1-manazerske+dovednosti.aspx

 

30.9.2016 Konzultanti společnosti E LINKX a.s. prošli školením s cílem zvýšit kvalitu komunikace na projektech.

Konzultanti společnosti E LINKX a.s  absolvovali školení „Profesionální komunikace pro realizační role“. Cílem školení bylo dále rozvíjet schopnosti konzultantů při řešení požadavků zákazníků. Aktuální silná poptávka po práci klade na konzultanty vysoké nároky. Právě úroveň komunikace často rozhoduje o spokojenosti s výsledkem.

E LINKX a.s. je systémovým integrátorem. Tato pozice vychází z rozsáhlého portfolia vlastních aplikací, produktů třetích stran a strategických partnerství s významnými subjekty na trhu informačních technologií. Vyvíjí a realizuje podnikové informační systémy, prostřednictvím nichž můžeme řešit požadavky zákazníků z různých oblastí výroby, obchodu či služeb. Vytrvale rozšiřujeme portfolio zákazníků, které tvoří více než 600 klientů. Více o firmě na http://www.elinkx.cz/

 

6.5.2016 Proběhl vysoce specializovaný seminář „Trendy v organizaci vývoje software“ pro GORDIC a jeho partnery.

Pro společnost GORDIC a jeho partnery zapojené do vývoje produktů jsme uspořádali specializovaný celodenní seminář pod názvem „Trendy v organizaci vývoje software“. GORDIC, jako vedoucí firma ve své oblasti působení, uspořádala seminář s cílem porovnání svých vysokých standardů s TOP trendy ve vývoji softwarových produktů na trhu.

Seminář potvrdil trend, že z pohledu využití technologií pro správu inovačního cyklu a testování kvality vyvinutého software jsou české IT firmy na špičkové úrovni. Potenciální prostor pro zlepšení je naopak v pružnosti stanovování priorit vývoje a vytváření vazeb mezi výsledky práce a odměňováním vývojářů, tedy vnesení obchodního podhledu do světa vývoje. To jsou v současné době obecné trendy v českých, ale i zahraničních IT firmách.

Společnost GORDIC spol. s r. o. je předním českým tvůrcem a dodavatelem informačních systémů. Firma se specializuje na tvorbu a dodávky software, včetně komplexní uživatelské podpory, pro oblast státní správy, samosprávy a bankovnictví. Více o firmě na https://www.gordic.cz/

 

5.4.2016 KODYS SK rozvíjí úroveň komunikace technických pracovníků s cílem poskytování kvalitnějších služeb zákazníkům.

KODYS SK je lídrem ve svém oboru na slovenském trhu. Takováto pozice zavazuje k poskytování nejkvalitnějších služeb. S tím je spojeno téma kvality komunikace jednotlivých zaměstnanců se zákazníky. Cílem na míru připraveného kurzu bylo posílit úroveň komunikace zejména u pracovníků v technických pozicích. Součástí projektu bylo i ověření reálné kvality komunikace formu „mystery shopping“ telefonátů.

KODYS SK je přední firmou v SR, působící na trhu automatické identifikace (systémy s využitím čárového kódu a RFID). Jako systémový integrátor KODYS SK dodává komplexní řešení zahrnující vývoj a dodávku software, hardware, implementaci bezdrátové sítě, konzultaci, servisní služby i dodávky etiket či karet. Více o firmě na: http://www.kodys.sk/

 

22.2.2016 Slavíme 10 let od založení společnosti Wiseman, s.r.o.

Za dobu 10 let se nám podařilo vypracovat se na  leadera v „soft-skills“ poradenství, rozvoji a vzdělávání zaměstnanců IT společností v České a Slovenské republice. Tím, že se zaměřujeme výhradně na IT firmy, jsme dnes držitelem jedinečného know-how z prostředí fungování těchto firem. Dokladují to tato čísla:

·        Spolupracujeme s více než 360 IT firmami v ČR a SR;

·        Proškolili jsme přes 5.600 zaměstnanců z IT firem a to většinou na středních, nebo vyšších pozicích;

·        V aktuální nabídce máme připravená školení v celkovém rozsahu 76 obsahově rozdílných školících dnů;

·        Každý rok pokračujeme v rozvoji našich služeb. Novinkou pro 1Q 2016 je kurz „Profesionální presales prezentace“.

 

Velmi intenzivně se rozvíjí zejména segment konzultačních služeb, který v celkových tržbách již za rok 2015 předstihl přímé školící služby. Svědčí o tom, že se na nás stále častěji zákazníci obracejí jako na znalostní bázi „best of“ postupů v IT firmách.

Děkujeme především vám, našim zákazníkům a těšíme se na dalších 10let spolupráce s našimi klienty.

 

28.1.2016 Společnost Wiseman realizuje pro společnost AVNET v ČR specializovaný školící projekt.

 

Cílem školícího projektu „Rozvoj prodeje v partnerském řetězci“ je rozvoj nových směrů prodeje prostřednictvím partnerů. Kurz se zaměřuje zejména na proaktivní obchodní přístup k partnerům a prodej řešení, které mají pro partnery vysokou přidanou hodnotu. Kurz je veden formou aktivního workshopu, kde mají účastníci možnost sdílet své dlouholeté zkušenosti. 

Skupina Avnet Technology Solutions je přední celosvětový distributor podnikových počítačových produktů, softwaru a služeb. Spojuje své obchodní partnery s více zákazníky a více řešeními. Mezi partnery v ČR je především ceněna vysoká profesionalita a kvalita služeb. Mezi partnery patří nezávislí výrobci softwaru, výrobci OEM, výrobci systémů, systémoví integrátoři a prodejci s přidanou hodnotou. Více o firmě na: http://www.ts.avnet.com/cz/

 

 

·        Zprávy 2015

·        Zprávy 2014

 

 

 Přihláška na kurzy
Pro přihlášení na
veřejné kurzy zde naleznete více>>

Aktuálně otevřené kurzy
Termíny aktuálně otevřených kurzů
více>>

Cyklus kurzů manažerské akademie

Místo konání: Praha, JM
Cyklus kurzů manažerské akademie má za cíl pomoci vedoucím pracovníkům v IT firmách plnit růstové cíle jejich týmů pomocí konkrétních námětů na zvýšení kvality manažerské práce.
více>>

28.-29.1.2019
Techniky manipulací

Místo konání: jižní Morava
Dvoudenní kurz je zaměřený na rozpoznání, případně využití manipulativních technik v každodenním pracovním i soukromém životě.
více>>

30.-31.1.2019
Manažerská akademie 2 - řízení týmu

Místo konání: Praha
Intenzivní dvoudenní kurz, který se zaměřuje na rozvoj a procvičení technik vedení týmů.
více>>

6.-8.2.2019
Prodej IT řešení - Trust IT Selling

Místo konání:JM
Být úspěšný v IT obchodě znamená zvládnout řízené budovaní vztahů a vyvolání zájmu o naše řešení. Ti nejlepší používají „Trust IT Selling“.
více>>


Katalogy ke stažení více>>